Schoolontwikkeling De Vijf Hoeven, denkt u mee?!

Datum: 18-03-2019

Betreft: schoolontwikkeling De Vijf Hoeven Beste ouders, verzorgersU heeft één of meer kinderen op onze school.

Dit betekent dat u vertrouwen heeft in wie wij zijn en wat we doen. Dit vinden wij fijn en ook erg belangrijk! 

Onze school staat aan de voorkant van een nieuwe schoolplanperiode. Iedere vier jaar zijn wij als school verplicht om onze plannen en ambities  met de onderwijsinspectie uit te wisselen. Omdat we op De Vijf Hoeven altijd "in beweging" zijn, stellen wij onze plannen en doelen jaarlijks vast en tussendoor ook bij. Tevens zijn we constant met onze ouders, kinderen en natuurlijk elkaar in gesprek over goed onderwijs en de organisatie daarvan. Toch is een nieuwe schoolplanperiode altijd een mooie kans om weer eens samen te bezinnen en van daaruit een nieuwe stip op de horizon te zetten. 

U als ouder, verzorger heeft voor ons een belangrijke stem: 

Wat spreekt u aan in ons onderwijs? 

Wat vindt u belangrijk voor uw kind in het basisonderwijs?

Welke elementen uit onze school moeten in de nabije toekomst zeker worden behouden?

Welke domeinen, vakgebieden, vaardigheden enz. mist u in ons onderwijs? 

Waarin kan onze school zich nog verbeteren?

Hoe ziet het onderwijs van de toekomst er volgens u uit? Hoe kunnen we dit het beste organiseren? Wat betekent dit voor ons gebouw? Heel graag zou ik met u over o.a. bovenstaande vraagstukken eens van gedachten wisselen.

Om dat mogelijk te maken, wil ik uitnodigen om aan te sluiten bij één van onderstaande bijeenkomsten:

Maandagochtend 25 maart, van 8.45- 10.00u: Koffieochtend in de teamkamer van onze school

Vrijdagmiddag 29 maart, van 13.30- 15.00u: Theemiddag in de teamkamer van onze school

Maandagavond 15 april, van 19.30- 21.00u: Ouderavond in de aula van onze schoolPraktisch gezien is het voor mij fijn als u het even aan mij laat weten of u van plan bent om een van deze bijeenkomsten bij te wonen. 

U kunt dit doen door een mailtje te sturen naar: marieke.hamburg@xpectprimair.nl Ik hoop op een goede opkomst! Onderwijs maken we tenslotte samen succesvol! Een vriendelijke groet, 

Marieke Hamburg

Directeur Bs De Vijf Hoeven

marieke.hamburg@xpectprimair.nl