Team
Monique Teuwen

Leerkracht groep 5 werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag monique.teuwen@xpectprimair.nl

Bregje Janssen

Leerkracht groep 6 werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag bregje.janssen@xpectprimair.nl

Frits van Gerven

Leerkracht groep 7 werkdagen: maandag t/m vrijdag frits.vangerven@xpectprimair.nl

Ireen van der velden

Leerkracht groep 8 werkdagen: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag Basisschoolcoach werkdagen: dinsdag ireen.vandervelden@xpectprimair.nl

Esther Verbeij

Leerkracht Taalschool werkdagen: maandag t/m vrijdag ​esther.verbeij@xpectprimair.nl

Lisanne van Oosterom

Onderwijsassistent Taalschool werkdagen: maandag t/m vrijdag lisanne.vanoosterom@xpectprimair.nl

Carla Ketelaars

Didactisch ondersteuner werkdagen: dinsdag-, woensdag- en vrijdagochtend ​carla.ketelaars@xpectprimair.nl

Johan van der Gouw

Onderwijsassistent werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag ​johan.vandergouw@xpectprimair.nl

Maartje van der Aa

Onderwijsassistent groep 1/2 werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag maartje.vanderaa@xpectprimair.nl

Lizet Emmen

Begeleider taaltuin werkdagen: maandag, woensdag, donderdag lizet.emmen@xpectprimair.nl

Joris Swaanen

Vakdocent gym werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag joris.swaanen@xpectprimair.nl

Judith de Goede

Vakleerkracht creatief werkdagen: vrijdagochtend

Luc Wouters

Conciërge Werkdagen: wisselend (zie rooster bij de receptie) luc.wouters@xpectprimair.nl 

Johan van Helderen

Conciërge Werkdagen: maandag, woensdag (om de week) en vrijdag Johan.vanhelderen@xpectprimair.nl