Team
Maud van Loon

Leerkracht Groep 5 Werkdagen: maandag en dinsdag maud.vanloon@xpectprimair.nl

Maarten Oprins

Leerkracht Groep 5  werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag Maarten.Oprins@xpectprimair.nl

Bregje Janssen

Leerkracht Groep 6 Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag bregje.janssen@xpectprimair.nl

Frits van Gerven

Leerkracht Groep 7 Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag frits.vangerven@xpectprimair.nl

Margot de Kok

Leekracht Groep 8 Werkdagen: donderdag, vrijdag   ​margot.dekok@xpectprimair.nl

Steffie Berberich

Leerkracht Groep 8 Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag steffie.berberich@xpectprimair.nl

Marleen Smetsers

Leerkracht Taalschool Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag marleen.smetsers@xpectprimair.nl

Marleen Schräder

Onderwijsassistent Taalschool Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag Marleen.schrader@xpectprimair.nl

Johan van der Gouw

Onderwijsassistent Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag ​johan.vandergouw@xpectprimair.nl

Robin van den Bos

Onderwijsassistent groep 3 en 4 Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag Robin.vandenbos@xpectprimair.nl

Maartje van der Aa

Onderwijsassistent Groep 1/2 Werkdagen:  dinsdag t/m vrijdag maartje.vanderaa@xpectprimair.nl

Lizet Emmen

Begeleider Taaltuin werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag lizet.emmen@xpectprimair.nl

Paul Donders

Vakdocent bewegingsonderwijs Werkdag: Woensdag paul.donders@xpectprimair.nl

Joris Swaanen

Vakdocent bewegingsonderwijs Werkdagen: maandag, dinsdag, vrijdag joris.swaanen@xpectprimair.nl

Judith de Goede

Vakleerkracht creatief Werkdag: vrijdagochtend