Team
Ireen van der velden

Leerkracht groep 8 werkdagen: maandag, woensdag, donderdag Basisschoolcoach werkdagen: dinsdag ireen.vandervelden@xpectprimair.nl

Pien Stortelder

Leerkracht groep 8 werkdagen: dinsdag, vrijdag Leerkracht groep 5 werkdag: maandag Leerkarcht groep 1/2b werkdag: woensdag pien.stortelder@xpectprimair.nl

Bernadette Leffers-Marsé

Leerkracht Taaltuin ​werkdagen: dinsdag, woensdag bernadette.leffers@xpectprimair.nl

Clasina de Jong

Leerkracht Taalschool ​Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag ​clasina.dejong@xpectprimair.nl

Esther Verbeij

Leerkracht Taalschool werkdagen: maandag, dinsdag ​esther.verbeij@xpectprimair.nl

Lisanne van Oosterom

Onderwijsassistent Taalschool werkdagen: maandag t/m vrijdag lisanne.vanoosterom@xpectprimair.nl

Carla Ketelaars

Didactisch ondersteuner werkdagen: maandag, woensdag, vrijdag ​carla.ketelaars@xpectprimair.nl

Johan van der Gouw

Onderwijsassistent werkdagen: maandag, dinsdag, woesdag, donderdag ​johan.vandergouw@xpectprimair.nl

Pleun Groenhout

Onderwijsassistent onderbouw ​werkdagen: maandag t/m vrijdag in de ochtend pleun.groenhout@xpectprimair.nl

Joris Swaanen

Vakdocent gym werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag joris.swaanen@xpectprimair.nl

Daphne Montauban

Vakleerkracht muziek ​werkdagen: maandag, donderdag daphne.montauban@xpectprimair.nl

Judith de Goede

Vakleerkracht creatief werkdagen: vrijdagochtend

Luc Wouters

Conciërge werkdagen: wisselend, zichtbaar bij de balie luc.wouters@xpectprimair.nl

Marjon Kolsters

Administratief medewerker werkdagen: maandag, woensdagochtend, donderdag marjon.kolsters@xpectprimair.nl

Tjeerd van den Elsen

Leerkracht radio werkdagen: wisselend tjeerd.vandenelsen@xpectprimair.nl