Team
Marieke Hamburg

Directeur werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag marieke.hamburg@xpectprimair.nl

Hilde Lavrijssen

Intern begeleider werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag hilde.lavrijssen@xpectprimair.nl

Anouk Pouwelse

Directieondersteuning en bovenbouwcoördinator werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag ​anouk.pouwelse@xpectprimair.nl

Amea Kersten

Leerkracht groep 1/2a werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag Onderbouwcoördinator werkdagen: dinsdagmiddag amea.kersten@xpectprimair.nl

Ceciel Tuijtelaars

Leerkracht groep 1/2a werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag ceciel.tuijtelaars@xpectprimair.nl

Maud van Eck

Leerkracht groep 1/2b werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag maud.vaneck@xpectprimair.nl

Britt van Herpen

Leerkracht groep 1/2c werkdagen: maandag t/m vrijdag britt.vanherpen@xpectprimair.nl

Lizzy Pijnenburg

Leerkracht groep 3 werkdagen: maandag t/m vrijdag lizzy.pijnenburg@xpectprimair.nl

Pleun de Jong

Leerkracht in opleiding groep 3 ​werkdagen: dinsdag, donderdag pleun.dejong@xpectprimair.nl

Hanna van Kerkhof

Leerkracht groep 4 werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag hanna.vankerkhof@xpectprimair.nl

Ans van den Wassenberg

Leerkracht groep 4 werkdagen: maandag, dinsdag ans.vandenwassenberg@xpectprimair.nl

Monique Teuwen

Leerkracht groep 5 werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag monique.teuwen@xpectprimair.nl

Thomas Musters

Leerkracht groep 6 werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag thomas.musters@xpectprimair.nl

Maud van Loon

Leerkarcht groep 6 werkdagen: donderdag, vrijdag maud.vanloon@xpectprimair.nl

Frits van Gerven

Leerkracht groep 7 werkdagen: maandag t/m vrijdag frits.vangerven@xpectprimair.nl