Team
Joost Henskens

Directeur Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag joost.henskens@xpectprimair.nl

Stefan van der Kamp

Intern begeleider  Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag Leerkracht Groep 6 Werkdag: donderdag stefan.vanderkamp@xpectprimair.nl

Hilde Gerards

Intern begeleider Werkdagen: dinsdag, woensdag, vrijdag hilde.gerards@xpectprimair.nl

Marjon Kolsters

Administratief medewerker Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag marjon.kolsters@xpectprimair.nl

Amea Kersten

Leerkracht: Groep 1/2a werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag Onderbouwcoördinator werkdagen: donderdag amea.kersten@xpectprimair.nl

Pleun Groenhout

Leerkracht Groep 5 Werkdagen: maandag en dinsdag Leerkacht Groep 1/2a ​werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag pleun.groenhout@xpectprimair.nl

Ceciel Tuijtelaars

Leerkracht Groep 1/2b Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag (om de week) ceciel.tuijtelaars@xpectprimair.nl

Britt van Herpen

Leerkracht Groep 1/2b Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag britt.vanherpen@xpectprimair.nl

Maud van Eck

Leerkracht Groep 1/2c werkdagen: maandag t/m vrijdag maud.vaneck@xpectprimair.nl

Pleun de Jong

Leerkracht Groep 3: ​Werkdagen: maandag t/m vrijdag pleun.dejong@xpectprimair.nl

Pien Stortelder

Leerkracht Groep 4 Werkdagen: maandag t/m vrijdag pien.stortelder@xpectprimair.nl

Maud van Loon

Leerkracht Groep 5 Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag maud.vanloon@xpectprimair.nl

Monique Teuwen

Leerkracht Groep 5 Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag monique.teuwen@xpectprimair.nl

Bregje Janssen

Leerkracht Groep 6 Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag bregje.janssen@xpectprimair.nl

Rinske Reijns

Leerkracht in opleiding Groep 6 Werkdagen: maandag en dinsdag rinske.reijns@xpectprimair.nl