Team
Joost Henskens

Directeur Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag joost.henskens@xpectprimair.nl

Stefan van der Kamp

Intern begeleider  Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag Leerkracht Groep 7 Werkdag: donderdag stefan.vanderkamp@xpectprimair.nl

Hilde Gerards

Intern begeleider Werkdagen: dinsdag, woensdag, vrijdag hilde.gerards@xpectprimair.nl

Marjon Kolsters

Administratief medewerker Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag marjon.kolsters@xpectprimair.nl

Amea Kersten

Leerkracht: Groep 1/2b werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag Onderbouwcoördinator werkdagen: donderdag amea.kersten@xpectprimair.nl

Pleun Groenhout

Leerkracht Groep 1/2a ​werkdagen: maandag t/m vrijdag pleun.groenhout@xpectprimair.nl

Ceciel Tuijtelaars

Leerkracht Groep 1/2b Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag ceciel.tuijtelaars@xpectprimair.nl

Maud van Eck

Leerkracht Groep 1/2c werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag maud.vaneck@xpectprimair.nl

Ymke Uijtdewilligen

Leerkracht groep 1/2c Werkdagen: maandag en dinsdag ymke.uijtdewilligen@xpectprimair.nl

Quintie Beerens

Leerkracht Groep 3b Werkdagen: maandag- t/m vrijdag Quintie.beerens@xpectprimair.nl  

Britt van Herpen

Leerkracht Groep 3a Werkdagen: vrijdag britt.vanherpen@xpectprimair.nl

Pleun de Jong

Leerkracht Groep 3a: ​Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag pleun.dejong@xpectprimair.nl

Monique Teuwen

Leerkracht Groep 4 Werkdag: woensdag Leerkracht Groep 6 Werkdag: donderdag monique.teuwen@xpectprimair.nl

Pien Stortelder

Leerkracht Groep 4 Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag pien.stortelder@xpectprimair.nl

Lieke van Gorp

Lerares in opleiding groep 3a Werktijden: maandag en dinsdag lieke.vangorp@xpectprimair.nl