Team
Marieke Hamburg

Directeur werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag marieke.hamburg@xpectprimair.nl

Anouk Pouwelse

Directieondersteuning en bovenbouwcoördinator werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag ​anouk.pouwelse@xpectprimair.nl

Marjon Kolsters

Administratief medewerker werkdagen: maandag, woensdagochtend, donderdag marjon.kolsters@xpectprimair.nl

Hilde Gerards

Intern begeleider werkdagen: dinsdag, woensdag, vrijdag hilde.lavrijssen@xpectprimair.nl

Bernadette Leffers-Marsé

Intern begeleider ​werkdag: dinsdag Leerkracht groep 4 Werkdag: woensdag bernadette.leffers@xpectprimair.nl

Amea Kersten

Leerkracht groep 1/2a werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag Onderbouwcoördinator werkdagen: dinsdagmiddag amea.kersten@xpectprimair.nl

Ceciel Tuijtelaars

Leerkracht groep 1/2a werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag ceciel.tuijtelaars@xpectprimair.nl

Maud van Eck

Leerkracht groep 1/2b (tijdelijk afwezig) werkdagen: maandag t/m vrijdag maud.vaneck@xpectprimair.nl

Pleun de Jong

Leerkracht groep 1/2 b ​werkdagen: maandag t/m vrijdag pleun.dejong@xpectprimair.nl

Britt van Herpen

Leerkracht groep 1/2c werkdagen: maandag t/m vrijdag britt.vanherpen@xpectprimair.nl

Lizzy Pijnenburg

Leerkracht groep 3 werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag lizzy.pijnenburg@xpectprimair.nl

Pleun Groenhout

Leerkacht in opleiding groep 3 ​werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag pleun.groenhout@xpectprimair.nl

Pien Stortelder

Leerkracht groep 4 werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag pien.stortelder@xpectprimair.nl

Maud van Loon

Leerkracht groep 5 werkdagen: maandag, dinsdag Leerkracht groep 6 Werkdag: donderdag maud.vanloon@xpectprimair.nl

Monique Teuwen

Leerkracht groep 5 werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag monique.teuwen@xpectprimair.nl